Skip to main content

Turizm Sektöründe Karşılanmamış İhtiyaçların Karşılanması

Travelport hızla gelişen dünyanın merkezinde yer almaktadır. Her iki ön görü ve yenilik hareketi ile daha önce karşılanmamış müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Genel Bakış

Turizm Sektöründe Karşılanmamış İhtiyaçların Karşılanması

Günümüzde 7 trilyon dolarlık seyahat ve turizm endüstrisinde son 3 yıl içerisinde çok önemli değişiklikler meydana gelmiştir. İnternet evrim geçirmeye başladı, seyahat sağlayıcılarının ürünlerini satmak için kullandıkları yöntemler gelişti ve gezginlerin beklentileri arttı.

Travelport hızla gelişen dünyanın merkezinde yer almaktadır. Her iki ön görü ve yenilik hareketi ile daha önce karşılanmamış müşterileri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kullanıcılarımız için eşsiz yaklaşımımızı ve yenilikçi ürünlerimizi nasıl yeniden tanımladığımızı keşfetmek için videoyu izleyebilirsiniz.

Seyahat seçeneklerinin genişlik ve derinliğini yeniden tanımlıyoruz

İş modeliniz veya kullandığınız teknoloji ne olursa olsun tüm sağlayıcılardan içeriğin enterge edileceği bir platform oluşturduk.

Platformumuz dünyanın önde gelen seyahat sağlayıcılarına yüzbinlerce içerik sunmaktadır. 400'den fazla havayolu, önde gelen düşük maliyetli havayolları, 600 binden fazla otel özellikleri, 35 bin araç kiralama merkezi, 55 gemi yolculuğu, tur operatörleri ve 12 tren yolu sağlayıcısını bünyesinde barındırmaktadır.

Satış yönteminizi yeniden tanımlıyoruz

Travelport Smartpoint sayesinde dünya lideri satış penceresi ve entegre iş akışı çözümleri ile acentelerin satış tecribelerini geliştiriyoruz.

Şirketler son teknolojiden yararlanmak ve gerçek zamanlı içeriğe erişmek için Travelport'u tercih etmektedir. Bu sistem, sahip olduğu kurumsal müşteri profilleri, seyahat öncesi onaylar gibi içerikler ile  şirketlerin yolculuk, yetki ve tedarik süreçlerini yönetmeleri için izin vermektedir.

Geçen yıl platformumuz üzerinden 85 milyar dolarlık seyahat işlemi gerçekleşti. 120 milyon uçak bileti, 61 milyon geceleme sayısı, 76 milyon araç kiralama ve 4.2 milyon demiryolu yolculuk rezervasyonu yapıldı.

Seyahat ödemelerini yeniden tanımlıyoruz

Travelport tek kullanımlık sanal hesap numaraları ile (VANs), güvenilir MasterCard ağı üzerinden birden fazla kurda ödeme kolaylığı sağlayan Enett sayesinde kendi  B2B seyahat ödeme modelini geliştirdi.

Satış çözümlerine eNett'i entegre ederek, müşterilerimiz daha verimli, güvenli ve dolandırılma ihtimalinden uzak ödeme avantajını yakalayabilir

Seyahat sağlayıcıları, MasterCard kabul modeli üzerinden artık ödemelerini otomatik olarak daha hızlı alabiliyor. Buda çalışma ve yönetim maliyetlerini azaltıyor.

Ticari seyahat ağımızdan yararlanarak 780 milyar dolarlık payımızı büyütmeye devam ediyoruz.

Seyahat teknolojisini yeniden tanımlıyoruz

Bağlı olduğumuz açık ve kolay erişilebilir platformumuz üzerinden yapılan 400 milyon dolarlık yatırım ile 1 yıl içerisinde 900 milyardan fazla seyahat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Bizim güçlü ve kaya gibi sağlam sistemimiz, tek bir kaynak aracılığı ile endüstri lideri olan seyahat içeriklerine erişmek için Travelport Universal API (program uygulama arayüzü) yazılımı yapan 300'den fazla geliştiriciy, bünyesinde bulundurmakta ve 99.994% çekirdek sistem çalışma süresine sahiptir.

Bu esnek yaklaşım etkili, müşteri odaklı ve son teknolojiyi kullanrak üretim yapmayı hedefleyen geliştiricileri çekmektedir.

Daha fazla geliştirici bizlerle bağlantı kurarak, kullanıcılar için platformu daha da iyileştirmek için uygulama ekosistemini ve ısmarlama çözümler üretir.

Seyahat endüstri potansiyelini yeniden tanımlıyoruz

Küresel erişilebilirliği büyütmek ve yeni iş birliklerine yatırım yapabilmek için tüm dünyada seyahat ticaretini daha fazla aktifleştiriyoruz.

Dengeli erişim kurarak ve dünya çapında iz bırakarak 170 ülkede hizmet veriyoruz. Açık platformumuz üzerinden devam eden yatırımların birleşimi ile, vizyonumuzu gerçekleştirmek için müşterilerimize ve seyahat endüstrisine bağlılığımızı korumaktayız.

Kullanıcılarımız için seyahat pazarını yeniden tanımlıyoruz.

Özellikler

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin