Skip to main content

Yeni yatırımlar

Travelport'un müşterileri için platformunu daha güçlü, daha kârlı ve verimli hale getirmek için yeni iş fırsatlarını keşfederek ve tamamamlayıcı işlere yaptığı yatırımlarla evrensel anlamda iz bırakarak büyümeye açık bir stratejisi vardır.

Genel Bakış

Yeni yatırımlar

Travelport'un müşterileri için platformunu daha güçlü, daha kârlı ve verimli hale getirmek için yeni iş fırsatlarını keşfederek ve tamamamlayıcı işlere yaptığı yatırımlarla evrensel anlamda iz bırakarak büyümeye açık bir stratejisi vardır.

travel-IT

Travelport lider Alman Tur operatörü dağıtım şirketinin (travel- IT) çoğu hissesini satın aldı.

Travel- IT gerçek zamanlı teklifler sunmanızı aynı zamanda Almanya'da eğlence ve seyahat sektöründe hizmet veren tüm tur operatörlerinin önceden paketlenmiş turları, dinamik turlar için arama ve rezervasyon yapmanızı sağlar.

En geniş ürün yelpazesini online ve offline seyahat acenteleri aracılığı ile satmak adına, rekabet gücü yüksek  Alman tur operatörlerine erişim yapmanızı sağlar. Almanya'nın önde gelen tur operatörlerinden bazıları daTravelport'un yanı sıra yatırım yaptı.

Bu stratejik anlaşmaTravelport'un varlığını artıracak ve Avrupa'nın en büyük Alman serbest seyahat endüstri endüstrisine ulaşmasını sağlayacak.

Daha fazlası için travel-it.de ziyaret edebilirsiniz.


eNett

Öncü ödeme çözümü eNett hisselerimizi  %73' yükselttik.

Travelport ve PSP International ortak girişmi eNett International, tedarikçi ve seyahat acentelerin alınacak ya da yapılacak ödeme işlemlerinde etkin, güvenli, düşük maliyetli ve otomatik bir yöntem sunuyor.

Sanal kart çözümü, ödeme sürecindeki maliyetleri ve verimsizliği ortadan kaldırır ve önemli ölçüde komisyon kazancı sağlıyor.

Seyahat ticaret ağımızı eNett kullanımları için teşvik ediyoruz ve bu sayede 780 milyar dolarlık ağımızı büyütmek için çalışıyoruz.

Daha fazlası için eNett.com


Hotelzon

Travelport'un mevcut stratejisinin parçası olarak, kurumsal firmalar ve seyahat yönetim şirketlerinin otel tekliflerini yeniden tanımlamak ve güçlendirmek için teknoloji sağlayıcısı Hotelzon'u satın aldı. 

Bu yatırım ticari seyahat platformu üzerinden, iş seyahatleri için bağımsız otellere rezervasyon yapabilmeyi ve buna ek olarak 30 bin otelin özelliklerini sunarak desteklemektedir. Özellikle, daha önce sistemde olmayan yeni Avrupa üyesi bağımsız ve küçük otel zincirleri de yer almaktadır.

iş seyahatlariniz ve daha fazlası için lütfen Hotelzon.com ziyaret ediniz. 

Locomote

Travelport son zamanlarda Avustralyalı seyahat teknoloji şirketi olan Locomote'ye % 49'luk bir pay ile yatırım yaptı.

Locomote, yetki ve tedarik süreçleri dahil olmak üzere kurumsal seyahat ve kurumsal müşteri profii yönetimini, seyahat öncesi onaylarını güçlendirmektedir. Locomate, Travelport'un en son teknolojiden yararlanarak mevcutta sunmuş olduğu içerikleri ve mobil kullanıcı deneyimlerini geliştirmektedir.

Bu stratejik yatırım sayesinde kurumsal ve TMCs alanında baştan sona kadar müşteri deneyimlerini geliştirerek, önemli ölçüde tekliflerimizi güçlendirdik.

Daha fazlası için Locomote.com ziyaret ediniz.

 

Özellikler

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin