skip to Main Content

MERHABA GELECEK

Karşınızda Travelport+

SEYAHAT İÇİN YENİ PAZARLAR KEŞFEDİN

Seyahat ticaretinin bir dönüşüme ihtiyacı var. Yolcu beklentileri değişti ama teknoloji gelişti mi? Çok değil. Karışıklık çok uzun zamandır kural oldu, ancak bu kural değişmek üzere.

Travelport+, seyahat ticaretini güncel ve geleceğe hazır hale getirmek için burada. Seyahat sağlayıcılarının, masaüstü uygulaması, API seti, yapay zeka ve veri odaklı dağıtım kanalı aracılığıyla, acenteleri ve seyahat edenleri tek yeni nesil platform ile bağlantı kurmasını basitleştirir. Daha fazla içerik, modern ticaret yetenekleri ve en iyi değeri sunar. Travelport+ her tıklamada daha az hayal kırıklığı ve daha fazla kâr ile daha iyi ve daha hızlı satış yapmanız için sizi donatıyor.

Slide Background
PlayPlay
Slide Background
PlayPlay
Slide Background
PlayPlay
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

İÇERİK

DAHA FAZLA BAĞLANTI
DAHA FAZLA SEÇENEK

Travelport+, seyahat acentelerinin ve yolcuların nasıl bağlantı kurduğunu basitleştirir ve tercih edilen dünyanın kilidini açar. Platform, geleneksel kanallar veya ATPCO, NDC, HTNG, OTA ve doğrudan bağlantılar yeni teslimat formatları gibi esnek, yönetimi kolay bağlantılar sunarak seyahat sağlayıcıları için dağıtımı kolaylaştırır. Bu şekilde, acenteler kaynağı ne olursa olsun, satışa hazır ve anlaşılması kolay en geniş hedefli tekliflere hızlı erişim sağlar.

PERAKENDE

SATIŞ GELİŞTİRME

Travelport+, seyahat ticaretini herkes için daha kolay, daha hızlı ve daha kârlı hale getirir. Teklifleri en net şekilde konumlandırmak, kişiselleştirmek ve markaları doğrudan kanallarınıza entegre edip seyahat sağlayıcılarının satış yapmasına yardımcı olur.
Acenteler, doğru teklifi, doğru zamanda, doğru fiyata hızlı bir şekilde bulmak, karşılaştırmak ve satmak için ihtiyaç duyduğunuz ticari satış araçlarıyla yeni tasarlanmış platform ara yüzünü beğenecektir. Kişiselleştirilebilir vitrinler ve hafif, akıllı API’ler, ister şahsen, ister bir web sitesinde veya mobilde satış yapıyor olun, alışveriş deneyimini daha akıllı hale getirir.

DEĞER

DAHA AZ ZORLUK,
DAHA FAZLA KAZANÇ

Travelport+, her yolculuktan daha fazla değer elde etmek için fırsatlar sunar. Seyahat sağlayıcıları da tekliflerini sürekli iyileştirmek ve iadeleri arttırmak için kullanılabilecek daha fazla veri ve öngörü elde eder. Acenteler daha iyi iş zekası, daha fazla destek, otomatik bilet değişiklikleri ve daha fazla yolcu self servisi gibi zaman kazandıran araçlar elde eder. Sonuçlar mı? Sizin için en iyi değer ve herkes için daha mutlu müşteriler.

Slide Background
WHAT OUR CUSTOMERS ARE SAYING
PlayPlay

"

AFRA WANG

We're thrilled to have a technology partner who can
provide access to better content choices coupled with exciting retailing capabilities that will support our global growth ambition.

Co-Founder & COO
Unififi

Slide Background
WHAT OUR CUSTOMERS ARE SAYING
PlayPlay

"

DAVE HARVEY

After working with Travelport for over a decade, they
remain a great partner - flexible, easy to work with, and will to change.

VP
Southwest Airlines

Slide Background
WHAT OUR CUSTOMERS ARE SAYING
PlayPlay

"

PER MOHSENI

Upgrading to Travelport+ was fast, seamless, and supported by a truly dedicated Travelport team - who even identified new opportunities for us along the way .

CEO
RCG

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Seyahat perakendeciliğinin geleceğini keşfedin

Back To Top
Ara