skip to Main Content

Seyahat Ticareti

SEYAHAT TİCARETİ ELİNİZİN ALTINDA

Sizi yolunuzdan alıkoyanları boş verin, ulaşmanız gereken seyahat acenteleri. Acenteler, seyahat severlerin ne satın alacaklarını ve hangi yardımcıları seçecekleri konusunda rehberlik ettiğinden, bu satış başarınız için bilettir.

Yardımcı olabiliriz. Platformumuz, tekliflerinizi nasıl sunacağınız ve konumlandıracağınızla ilgili tavsiyelerle desteklenen daha fazla dağıtım erişimi sunar. Travelport ile tekliflerinizin olması gereken yerde olduğundan emin olabilirsiniz.

NEDEN TRAVELPORT?

TAM İSABET

Bir acentenin dikkatini nasıl yakalayacağımızı biliyoruz. Travelport platformu, ürünlerinizi nokta atışı ile net ve tutarlı bir şekilde tanıtacak özelliklere sahiptir. Reklam çözümlerimiz, promosyonlarla acenteleri hedeflemenize olanak tanırken, ön görülerimizle, ürünlerinizi ve fiyatlandırmanızı talebe göre uyarlarken sizi bilgilendirebilir.

YARATICI FİKİRLER

Seyahat değişiyor. Hızlı tepki vermeniz gerekiyor, bu da veri gerektiriyor. İster gelir yönetimi, varlık yönetimi, rota planlama, ister pazarlama veya satış alanlarında olun, ihtiyacınız olan her şeye sahibiz. Travelport, toplu rezervasyon işlemlerine dayalı olarak en çok ihtiyaç duyduğunuz güncel, müşteri talebi ön görülerini sağlar. Daha iyi kararlar almanıza ve yatırım getirisini artırmanıza yardımcı olur.

DAHA FAZLA BAĞLANTI

Bağlantı söz konusu olduğunda, sizin yönteminizle çalışacağız. Önceliğimiz, alışveriş yapanlara tekliflerinizi içeren arama sonuçlarını daha hızlı ve daha doğru bir şekilde sunmaktır. Tüm rezervasyon süreci boyunca etkili perakendeciliği desteklemek için arka plan çalışması yapıyoruz. Travelport, bağlantı türünden bağımsız olarak temsil edilmenizi sağlar.

TİCARET UZMANLARI

Bazı seyahat ürünleri diğerlerinden daha karmaşıktır. Bu nedenle Travelport, havayollarının, otelcilerin, araç kiralama şirketlerinin ve demiryolu sağlayıcılarının daha fazla satış yapmasına yardımcı olacak bir dizi özellik sunar. Buna marka bilinci oluşturma, hedeflenen teklifler, paketlenmiş ürünler ve ek performans bilgileri dahildir. Çözümlerimiz, acentelerin sizin adınıza müşteri hizmetleri yürütmesini de sağlar.

TEDARİKÇİ SATIN ALMA ÖZELLİKLERİ

Seyahat severler, kendilerini bulamadıkları seyahat tavsiyeleri ve rehberlik için acentelere gelirler. Travelport Smartpoint, gezginlerin doğru seyahati bulmasına ve daha fazla satış yapmasına yardımcı olmak için sizi aşağıdakilerle donatır:

  • Geleneksel veya API bağlantısı seçimi
  • Zenginleştirilmiş, dinamik teklifler sunabilme
  • Havayolları için tam otomatik servis
  • Ek servisler, endüstri standardı havayolu içeriği, resimler, marka isimleri
  • Tüketiciye hazır otel ve araç içeriği, ayrıntılı, yapılandırılmış veri ve görüntüler ile içerik ve ücretlerin dahil edilmesini sunar
  • Otel ve araç kiralama için esnek fiyat modelleri ve indirim programları
  • Dijital medya çözümleri, tanıtım ve hedefleme dahil olmak üzere tüm tedarikçiler için gelişmiş reklamcılık sunar
  • Kod paylaşım demiryolu sağlayıcıları hava-demiryolu (taşıyıcı) düzenlemeleri genişletmek için izin verir
  • Rekabetçi konumunuzu, ürün performansınızı ve tekliflerinizi anlamak ve geliştirmek için veriler ve öngörüler
  • Uçak biletlerini ve tüm seyahat teklif detaylarını yönetmek için tatminkar teknolojik çözümler sunar

Travelport çalışanları her zaman işleri farklı şekilde yapmaya çalışır ve acenteleri sahiplenir.

Eric Hall
Kıdemli Müdür,
Southwest Şirketinde Strateji Yöneticisi

Vaka Çalışmasını Okuyun

Seyahat ticareti hakkında daha fazla bilgi edinin.

Back To Top
Ara