skip to Main Content

Smartpoınt

Seyahat
perakandeciliği,
kolayca-yap

Seyahat acenteleri kendilerini tekrarlayan manuel görevleri yerine getirmek için zaman harcamak zorunda kalmamalıdır. Travelport Smartpoint, acentelere daha fazla seçenek, artan satış potansiyeli ve seyahat edenleri memnun etmeye odaklanmak için daha fazla zaman sağlar.

NEDEN SMARTPOINT?

SONSUZ SEÇENEK

Travelport Smartpoint, daha fazla seyahat ürününe ve hizmetine erişmenizi sağlayarak her türlü seyahatin değerini artırır ve müşterilerinize daha fazla seçenek sunar.

Travelport, birden fazla kaynaktan gelen verileri birleştirerek tüm zor işleri kolayca yapar.

DAHA FAZLASINI YAPAR

Kolay kullanımı ile seyahat seçeneklerini arayabilir, karşılaştırabilir, rezerve edebilir ve değiştirebilirsiniz. Travelport Smartpoint ayrıca iadeleri, bilet değişikliklerini daha hızlı ve kolay hale getiren bir masaüstü eklentisi sunar.

BOŞLUKLARI İYİLEŞTİRİR

Ek hizmetler ile sayahatler daha karlı hale gelir. Travelport Smartpoint, acentelerin yalnızca fiyata odaklanmadan rakamları karşılaştırmasına ve anlamasına izin vermek için karmaşık havayolu ürünlerini basitleştirmeye yardımcı olur. Müşterilerinizi mutlu ederken daha fazla kazanmanızı sağlar.

SİZİN YÖNTEMİNİZLE ÇALIŞIR

Acenteler farklı ayarları seçebilir ve kendileri için en rahat şekilde çalışma düzeni ayarlayabilirler. Travelport Smartpoint hem kriptik hem de grafiksel görünümleri destekler. Hatta çalışırken bu görünümler arasında geçiş yapmanızı sağlar.

TRAVELPORT SMARTPOINT OZELLIKLERI

Seyahat edenler, seyahat tavsiyesi ve rehberliği için acenteleri ziyaret ederler.

Travelport Smartpoint, yolcuların doğru seyahati bulmasına ve daha fazla satış yapmasına yardımcı olmak için sizi donatır.

  • Dünyalar kadar havayolu, otel ve araç kiralama tedarikçilerine erişim
  • Hem kriptik hem de zengin grafik arayüzü desteği
  • Kişiselleştirilmiş iş akışları ve eklentiler
  • Daha basit, daha hızlı bilet iadeleri ve değişiklikleri
  • Resimler, haritalar, sürüş ve yürüyüş yönleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere zengin otel perakendeciliği araçları.
  • Yerel kısıtlamalarla ilgili gerçek zamanlı Covid-19 güncellemeleri
  • NDC içeriğine erişim

Artık teknik eğitim için saatler harcamak zorunda değiliz. Smartpoint, müşteri odaklı kültürümüz için mükemmel bir seçimdir ve yolcu anlaşmazlıklarını azaltır.

Takım Lideri
Fox World Travel

Vaka Çalışmasını Okuyun

Ürün hakkında daha fazla bilgi edinin

Back To Top
Ara