skip to Main Content

Seyahat Tedarikçileri

MÜŞTERİLER İÇİN YENİ ROTA

Bir deneyim satmak istiyorsunuz. En iyi ürünlerinizi ve tekliflerinizi doğru insanların önünde, doğru zamanda, dünyanın her yerinde istiyorsunuz. Tamamdır.

Değerli ortağımız olarak platformumuz, sahip olduklarınızı isteyen acenteler ve seyahat severlerle bağlantı kurmanızı kolaylaştırır.

İşimiz Seyahat satışınıza yardım etmek.

SEYAHAT TEDARİKÇİLERİ
HAVAYOLU

HAVAYOLU

Seyahatler ile şirketinizin tanıtımını, koltukları doldurmanızı ve daha fazla gezgine ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz. Küresel dağıtımımız ve ücretlerinizi bir araya getirme yeteneğimiz, dünyanın her yerindeki acentelere teklifleriniz için daha iyi perakendeci olma olanağı tanır.

OTEL

OTEL

İster küresel bir zincir ister butik bir işletme olun, markanızın, en iyi fiyat ve teklifle birlikte dünya çapındaki ajanslarda ve gezgin aramalarında göze çarpacak şekilde öne çıkmasını sağlıyoruz. Hedeflenen promosyonlar ve esnek fiyat modelleriyle, markanızın pazar genelinde görünür ve bağlı kalmasına  yardımcı oluyoruz.

ARAÇ KİRALAMA

ARAÇ KİRALAMA

Markanızın mesafe kat etmesini kolaylaştırıyoruz. Markalı ürünleriniz, fiyatlarınız ve teklifleriniz en iyi erişimi sağlarız. Çünkü sizi dünyanın dört bir yanındaki ajanslar ve gezginlerle bağlantıda tutarız.

TREN

TREN

Teklifler ve hizmetler hem acenteler hem de diğer seyahat edenler tarafından rezerve edilir. Öncelikli  yol olarak, tüm yolcu hizmetlerinizin, tarifelerinizin, fiyatlarınızın ve sınıf ücretlerinizin, tüm seyahat kanallarına bir seçenek olarak dahil edilmesini sağlıyoruz.

Travelport, bu alandaki diğer rakiplerinden bazılarına göre her zaman daha esnek ve daha kolay iletişim kurmuştur. Çalışanları her zaman işleri farklı şekilde yapmaya çalışır ve değerlerimizi hep akıllarında tutarlar.

Eric Hall
Kıdemli Müdür,
Southwest Şirketinde Strateji Yöneticisi

Travelport+

Travelport+, Seyahat perakendeciliği için yeni pazar yeridir. Bu yeni nesil platform, NDC gibi yeni kanallar aracılığıyla daha fazla içerik sunarak Seyahat tedarikçilerinin dağıtımını kolaylaştırır. Esnek bağlantı, yeni ticaret araçları ve dinamik fiyatlandırma sayesinde daha hızlı ve daha iyi perakendeye güç sağlar. Daha fazla otomasyon, içgörü ve destekle Travelport + sizin ve müşterileriniz için en iyi değeri yaratır.

Travelport+ Keşfedin

Platformlara erişiminizi artırır.

Doğru pazarlama araçları, daha iyi bağlantı ve değerli bilgiler sayesinde markanızı tanıtmanızı, ürünlerinizi satmanızı ve işinizi sürekli büyütmenizi kolaylaştırıyoruz.

 

 

 

Görüntüle

Seyahat satmanızı kolaylaştıralım

Back To Top
Ara