skip to Main Content

Seyahat Acenteleri

DAHA FAZLA SEÇENEK VE DAHA AKILLI PERAKENDECİLİK

Yolcular en iyi seçenekleri en hızlı şekilde ister. Acenteler en iyi fiyatları, satışlarını artırmayı ve yan ürünleri sağlayıp tüm seyahatleri sunmak ister – ve tüm bunları göründüğü kadar basit hale getiren bir platform ister.

KITMETLİ SEYAHAT ORTAKLARI

HAVAYOLU

OTEL

ARAÇ KİRALAMA

TREN

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

Online Seyahat Acentaları

Online Seyahat Acentelerine olabilecekleri en iyi seyahat perakendecisi olma gücünü veriyoruz. Müşterilere en iyi seçenekleri hızla sunmalarını ve entegre tekliflerle çapraz satış ve satış arttırma fırsatlarını iyileştirmelerini sağlıyoruz.

İş Seyahati Yönetimi

İş Seyahati Yönetimi şirketlerinin, müşterileri için en iyi seçeneği bulmasını kolaylaştırıyoruz. Seyahat programlarının kontrolünü desteklemek için onları tedarikçiler ve müşterilerle bağlı tutarak karmaşık yolculukları basitleştiriyoruz.

Perakende Seyahat Acentaları

Perakende Seyahat Acentelerinin kendilerini destekleyen teknolojiyle büyümesine ve bağlantıda kalmasına yardımcı oluyoruz.

Olağanüstü erişim, hızlı aramalar, otomatik akışlar ve bir temsilcinin ihtiyaç duyacağı her şeyi tek bir platformda sağlıyoruz.

Travelport, bunun sadece bir biletten ibaret olmadığını, tüm bir paketle ilgili olduğunu biliyor. Bir sorunum olursa, telefon açabilirim ve onlar benim için çözerler. Bu kişisel dokunuşa sahip olmak gerçekten çok önemli ve Travelport tüm yol boyunca gerçekten yardımcı oldu. Bence Travelport’ta, çalışanlarının gerçekten önemsediği bir şey var – bunu her şirkette göremezsiniz.

Ujjwal Seghal
Yönetici Skylord Travel

Acenteler için Ürünler

Travelport+

Travelport+, seyahat ticaretinin yeni pazarıdır. Bu yeni nesil platform, NDC gibi yeni kanallar aracılığıyla daha fazla içerik sunarak seyahat tedarikçileri için dağıtımı basitleştirir. Esnek bağlantı, yeni satış araçları ve dinamik fiyatlandırma ile daha hızlı ve daha iyi perakende satışını destekler. Travelport+, daha fazla otomasyon, bilgi ve destek ile siz ve müşterileriniz için en iyi değeri yaratır.

Discover Travelport+

Basitleştirilmiş Seyahat Perakendeciliği

Basitleştirilmiş seyahat perakendeciliği

Doğrudan Travelport’un müşterileri için seyahatleri arayabileceğiniz, karşılaştırabileceğiniz, rezervasyon yapabileceğiniz ve değiştirebileceğiniz küresel pazara bağlayan kullanıcı dostu bir masaüstü uygulamasıdır.

Daha fazla bilgi edinin

Bir Dünya Içerik

Bir dünya içerik

Geliştiricileri mutlu etmek için tasarlanan Travelport’un hızlı, modern ve kullanımı kolay API’leri, bir dolu içerik dünyasına erişmeniz için sizi doğrudan onların platformlarına bağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Her şey Kontrol Altında

Her şey kontrol altında

Travelport’tan  size özel kişisel tablo. Araçlara, öngörülere, kişiselleştirilmiş eğitime, çevrimiçi yardıma ve en son ürünlerin indirmelerine buradan erişebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

İzin verin, sizin için seyahat satmanızı kolaylaştıralım

Back To Top
Ara