skip to Main Content

API’lerimiz

İçerik dünyasına Hoşgeldiniz

İşinizi büyütmek ve teklifinizi iyileştirmek herhangi bir ek maliyete sebep olmamalıdır. Travelport API’leri, kullananların basit, standartlara dayalı bir programlama ara birim kümesiyle, ihtiyacınız olan içeriğe uygun ölçekte erişmesine yardımcı olur. Seyahat API’lerini kullanmayı bilmiyorsanız API’miz entegrasyon için basit ve hızlıdır. Test edin, anında ilham verici sonuçları görün ve hemen kullanıma açın.

Neden Travelport API'leri?

Düşük maliyetli büyüme

Travelport API’leri masaüstünüzü, web sitenizi, uygulamanızı veya rezervasyon aracınızı daha kolay, daha ucuz ve daha hızlı geliştirmenizi sağlar. Entegrasyon konusunda endişelenmeyin – Travelport’un API’si endüstri standartlarına dayanmaktadır ve sizi hemen işe hazır hale getirmek için eğitiminizi destekler.

Tüm alanlara erişim

Travelport API’leri sizi daha fazla havayolu, otel ve araba ürününün yanı sıra tüm eklentileri göstererek teklifinizin içeriğini artırmanıza yardımcı olur. API’ler, seyahat edenleri etkileyen uygulamalar geliştirmenize olanak tanır ve müşteriler en geniş içerik yelpazesini aldıklarını bilerek güvende hissederler.

Hız ve kararlılık

Günümüzde yolcular hiç beklemek istemiyor ve sayfayı hemen terk ediyor. Travelport API’leri hızlı yanıt süresiyle etkileşimde kalmalarını sağlıyor. Travelport’un uzun yıllara dayanan API deneyimi, iyi yapılandırılmış, açıkça belgelenmiş ve istikrarlı bir ürün garanti ettiğiniz anlamına gelir.

Daha basit iş akışları

Çağrılara ve işinize daha fazla zaman harcamanıza gerek yok. Travelport’un API’leri, mevcut ve gelecekteki API’leri entegre etme esnekliği ile birden fazla kaynaktan (ATPCO, NDC, Direct Connect ve Low Cost Carriers) standartlaştırılmış ve birleştirilmiş satış verileriyle uygulamalarınızı daha verimli hale getirir.

Travelport API özellikleri

Travelport’un API’leri harika özelliklerle doludur ve ne kadar yolcu varsa o kadar seyahat türü için rezervasyon yapabilmenizi sağlar. Travelport’un küresel müşteri tabanı, ürün sürümlerine girdi sağlayarak, seyahat edenlerin ihtiyaç duyduğu işlevselliği sağlamaya devam eder. Tek bir basit programlama arabirimi aracılığıyla mikro hizmetler tabanlı bir API yapısına erişin.

  • Havayolu, otel, araç kiralama ve tren gibi geleneksel ve yeni kaynaklardan içeriğe dijital olarak erişin.
  • İki saniyeden kısa, etkileyici arama yanıt süresi.
  • Dijital platformunuza endüstri standardı üzerinde bir formatta hızlı entegrasyon.
  • Havayolu seçeneklerine hızlı tren alternatifi sunmak için Avrupa Birliği (AB) tavsiyelerini otomatik olarak takip eder.
  • Yardımcı yönetim, split ticketing ve branded fares.
  • Hızlı entegrasyon için referans uygulamalar
  • Diğer kullanıcılardan en iyi uygulama örnekleri

‘Biz Travelport’un API’sini kullanmaya başlamak istiyoruz’ dediğimiz andan itibaren çalışmaya başlamamızın haftalarca sürmesini bekledik. Ama bu uygulama, entegre etmeye çalıştığımız diğer çözümlere kıyasla çok kolaydı.

Ujjwal Seghal
Bilet Müdürü, Skylord Travel

Vaka Çalışmasını Okuyun

Travelport API’leri ile avantaj sağlayın.

Back To Top
Ara