skip to Main Content

SEYAHATİN GELECEĞİNİ YENİDEN TASARLIYORUZ

Travelport Resmi Ortağı

Travtech Solutions Bilişim Hizmetleri A.Ş, Travelport’un Türkiye’deki resmi ortağıdır. Seyahat acentelerini ve son kullanıcıları tek bir platform üzerinden sektörün lideri olan seyahat içeriğine bağlar.

Travelport ve resmi ortakları, seyahatin geleceğine güç katmaktadır. Tüm enerjimizi ve uzmanlığımızı, seyahat acentelerini ve son kullanıcılarını, tek, bağımsız, ihtilafsız bir pazar üzerinden birbirine bağlamaya odaklayan Travelport, sektörümüz için daha iyi bir geleceği yeniden tasarlıyor.

Travelport, yolcularına olağanüstü deneyimler sunan resmi ortaklar tayin eder. Seyahat platformumuz, insanların dünyayı görmesine yardımcı olma gücü verir. Ayrıca havayolları, oteller ve araç kiralama şirketleri gibi işletmelerin acentelere ve yolculara kişiselleştirilmiş içerik aracılığıyla bağlanması için kolay yollar sağlar.

Dünyanın dört bir yanındaki Travelport ekipleri, daha önce yapılanlara meydan okuyacak, fırsatları yakalayacak ve sektörü cesur bir yeni döneme sürükleyecek sezgiye, deneyime ve korkusuzluğa sahiptir.

Ürünler

Travelport, seyahat perakendeciliğinin karmaşıklığını basitleştirmeyi görev edinmiştir. Ürünleri ve çözümleri, son yolcuya en iyi deneyimi sunmak için online satış yapan, kurumsal ve iş seyahat yönetimi yapan acenteleri destekler.

Basitleştirilmiş Seyahat Perakendeciliği

Basitleştirilmiş Seyahat Perakendeciliği

Travelport müşterilerini küresel pazara bağlayan, seyahatleri arayabileceğiniz, karşılaştırabileceğiniz, rezervasyon yapabileceğiniz ve değiştirebileceğiniz  kullanıcı dostu bir masaüstü uygulamadır.

Daha fazla bilgi edinin

Dünya Dolusu İçerik

Dünya Dolusu İçerik

Herkesi mutlu etmek için tasarlanan Travelport’un hızlı, modern ve kullanımı kolay API’leri, dünya dolusu içeriğe erişmek için sizi doğrudan seyahat platformuna bağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Her şey Kontrol Altında

Her şey kontrol altında

Travelport kişiye özel yönetim panelidir. Uygulamalara, öngörülere, kişiselleştirilmiş eğitime, çevrimiçi yardıma ve güncel ürünlerin indirmelerine erişebileceğiniz yerdir.

Daha fazla bilgi edinin

Elveda
karışıklık
Merhaba
kolaylık

Karışıklığa veda etmenin ve daha basit bir seyahat ekosistemine merhaba demenin zamanı geldi. Seyahat perakendeciliği için yeni pazar yeri Travelport+ ile tanışın.

DEĞİŞİMİ
YAPANLARLA
ÇALIŞIN

Müşterilerimiz farklı şeyler yapmaktan çekinmiyorlar, tabii biz de. Seyahat perakendeciliğini daha iyi hale getiriyoruz – şu anda müşterilerimize sunduğumuz cesur yenilikler sadece bir başlangıç.

MÜŞTERİ HİKAYELERİ

ŞİMDİ
DEĞİŞİM
ZAMANI

Bir yıllık zorlu süreçten sonra, seyahat endüstrisi toparlanmaya doğru ilerliyor. Ama her şeyin eskisi gibi olmasını istemiyoruz. Travelport’ta, sektörün yeniden ayağa kalkmasına ve geleceğe atlamasına yardımcı olacak tüm öngörü ve uzmanlığa sahibiz.

KEŞFET
GÜÇLÜ
İŞBİRLİĞİ

Seyahatte dijital dönüşümün hızını artırıyoruz.
Travelport+ artık Amazon Web Servis(AWS) ile işbirliği içinde olacak, kilitleri açacak ve işiniz için güçlü sonuçlar sağlayacak.

Back To Top
Ara