Skip to main content

Travelport Best Buy Plus

Müşterinize Avantajlı Fiyat Sunmanın En Kolay Yolu

Genel Bakış

TRAVELPORT BEST BUY PLUS

7/24 FIYAT AVANTAJI

Müşterinize avantajlı fiyat sunmanın en kolay yolu...

Hiç durmayan bir sektörde rekabet edebilmek ve yolcunuza en uygun ücretli seçeneği sunmak için Travelport, Best Buy Plus'ı geliştirmiştir. Rezervasyonlarınızı gece gündüz sürekli takip ederek en uygun ücret sınıfını sizin için bulur. Siz nerede olursanız olun sizin için çalışmaya devam eder.

Size en düşük ücreti sunduğumuza emin olabilirsiniz,

Best Buy Plus, Galileo™ ve Worldspan (TM) kullanıcılarına özel olarak Travelport tarafından geliştirilmiştir. Sisteminizde oluşturulmuş tüm rezervasyonların takibini yapar. Biletlenmemiş olan tüm PNR'ları karşılaştırarak belirlediğiniz kriterler çerçevesinde sistemi tarar. En düşük ücretlerin bulunduğu raporu mailinize gönderir.

Nasıl isterseniz öyle çalışır,

Travelport Best Buy Plus'ın size en uygun şekilde tarama yapabilmesi için kriterleri siz belirleyebilirsiniz. Örneğin yedek sınıfları da tarama seçeneklerine ekleyebilir, fiyat arama seçeneklerini özelleştirebilirsiniz. Best Buy Plus raporlarınızı günlük yada aylık kazançlarınızı görüntüleyebilecek şekilde ayarlayabilir, gönderim şeklini e-mail yada sms olarak düzenleyebilirsiniz.

Best Buy Plus ürününün özellikleri;
  • Tüm rezervasyonlarınızı takip ederek en düşük ücreti bulduğunda yeniden rezervasyon yapabilmeniz için bilgileri anında mailinize gönderir.
  • Raporlarınıza Best Buy Plus'ı tanımladığınız mobil cihazınız ile (telefon, tablet, laptop) istediğiniz her zaman ve her yerden erişebilirsiniz.
  • Best Buy Plus'ı kullanmak için kullanıcıların herhangi bir eğitim sürecine ihtiyacı yoktur.
Doğru zaman, doğru hizmet, etkili çözüm...
Evde ofiste veya yolda nerede olursanız olun,Travelport Best buy Plus sizin için 7/24 hiç durmadan çalışır.

best-buy-plus625

 

 

Özellikler

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin