Skip to main content

Travelport Galileo Mersin Akşam Yemeği...

Travelport Galileo 28 Kasım Pazartesi günü Divan Mersin'de, Adana ve Mersin turizm acentelerini bir araya getiren bir akşam yemeği düzenledi.

Tarihler

26.11.2016 - 26.11.2016

Saatler

19:00-24:00

Etkinlik lokasyonu

Divan Hotel Mersin

Travelport Galileo 28 Kasım Pazartesi günü Divan Mersin'de, Adana ve Mersin turizm acentelerini bir araya getiren bir akşam yemeği düzenledi.

mersinaksamyemegi

8 trilyon dolarlık global turizm sektöründe dağıtım, teknoloji, ödeme alanlarında çözümler sunan lider turizm ticaret platformu Travelport Genel Müdürü İbrahim Köymen sektördeki yenilikleri değerli meslektaşları ile paylaştı.

Akşam yemeğine Mersin ve Adana'dan katılımları ile onurlandıran acentelerin yanı sıra TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi ve Olcar Tur Genel Müdürü Sayın Numan Olcar, havayolları, acenteler ve GDS'ler ile ilgili sektörel konular hakkında konuşma gerçekleştirdi. Ayrıca akşam yemeği süresince Mersin Kültür ve Turizm Müdürü Sayın Bahaettin Kabahasanoğlu, Adana Havalimanı TGS Genel Müdürü Sayın Mevlüt Sönmezler, Adana Havalimanı Çelebi Yer Hizmetleri Müdürü Sayın Metin Özaltın ve Arkman Bilgisayar Ortağı Sayın Demir Arkman turizm aceneteleri ile sektörel konuları değerlendirme imkanı buldu.

Akşam yemeğimize katılan değerli acentelerimize ve misafirlerimize teşekkür ediyoruz.

Travelport Galileo Mersin Akşam Yemeği... Katılım Başvuru Formu

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz. İletişim Formu Aydınlatma Metni'ni okuyup, onaylamalısınız

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin