Skip to main content

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Travelport, seyahat endüstrisinin geleceği üzerinde önemli rol oynayan bir şirkettir. Ancak, içinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplulukları geliştirmek ve büyütmek için iş hedeflerimizin ötesine geçerek daha fazlasını yapmak için çalışıyoruz.

Genel Bakış

Yarının İnşa Edilmesinde İzleyici Değil Oyuncu Olmaya Önem Veriyoruz...

Travelport, seyahat endüstrisinin geleceği üzerinde önemli rol oynayan bir şirkettir. Ancak, içinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplulukları geliştirmek ve büyütmek için iş hedeflerimizin ötesine geçerek daha fazlasını yapmak için çalışıyoruz. Çalışanlarımızla birlikte becerilerimizi, enerjimizi ve tutkumuzu kullanarak dünyamızı daha iyi bir yer haline getirecek olan ulusal ve uluslararası düzeyde harika işlere imza atıyoruz.

Travelport kariyer, ulusal ve uluslararası topluluk faaliyetlerimizde üç ayrı temele odaklanmaktadır: Benzer Yönleri olan gruplarla iletişim, Eğitim ve Sürdürülebilirlik.

Şirketimizin ve çalışanlarımızın yaşadıkları çevreye karşı sorumluluklarını yerine getirmelerine imkan sağlıyoruz. Kişisel bağış faaliyetleri, bölgesel bağış faaliyetleri, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri aracılığıyla yaşadığımız çevreyi iyileştirmek, dünyanın dört bir yanında ki teknolojilerin gelişmesine destek olmak gibi konularda çalışanlarımıza zaman ve kaynak konusunda yardımcı oluyoruz.

Travelport'un uluslararası kimliğinin sorumluluğu ile yarının inşa edilmesinde bir izleyici değil oyuncu olmasına önem veriyor, değerlerimizi aşılayarak fark yaratabileceğimize inanıyoruz.

Özellikler

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin