Skip to main content

Eğitim

Travelport Eğitim Bölümünde Seyahat Acenteleri ve Üniversiteler İçin Gelişmiş Öğrenme Olanakları Sunuyoruz.

Genel Bakış

Eğitimlerimiz seyahat acenteleri ve üniversiteler olarak 2 ana başlık altında incelenebilir.

Acentelere basit ve ileri düzey olmak üzere farklı tiplerde eğitimler verilmektedir.

Basit eğitim içeriğinde, rezervasyon oluşturmak için gerekli olan tüm komutların yanı sıra, ücret notu okuma ve fiyat alternatiflerini kullanıcılarımıza göstermekteyiz.

İleri düzey eğitim içeriğinde ise biletleme ve bilet değişikliği konuları gösterilmektedir. Bu eğitimlerde özellikle bilet değişikliği için belli bir uzmanlık seviyesi gerektiğinden Travelport'un 3rd part uygulamalarına da yer verilmektedir. GEM, GRM gibi uygulamalarımızla yarı otomatik bilet değişikliği ve iade yazılımlarının nasıl kullanılması gerektiği kullanıcılara gösterilmektedir.

Travelport olarak üniversitelerimize gelişmiş eğitim olanakları da sağlamaktayız. Türkiye'de bir ilk olarak hiç bir ücret talep etmeksizin seyahat sektörüne yetişmiş eleman sağlamaktayız. Üniversite eğitimlerimizde eğitimler ilgili fakültelerdeki akademisyenlere verilmektedir. Eğitim departmanımızdan aldıkları eğitim sonrası Galileo eğitmeni statüsü kazanan akademisyenler bölüm öğrencilerine dönem boyunca Travelport sistemlerini ders olarak vermektedirler. Dönem sonunda eğitim departmanımızca bu öğrencilere sınav yapılmakta, sınavı geçmeye hak kazanan öğrencilere tören eşliğinde Travelport onaylı kullanıcı sertifikası dağıtılmaktadır.

Detaylı bilgi için bizimle  egitim@travelport.com.tr adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Özellikler

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin