Skip to main content

API

Tüm seyahat içeriğine tek noktadan erişim

Genel Bakış

Tüm seyahat içeriğine tek noktadan erişim

Eğer sizde web sitenizde farklı içeriklere erişmek, seyahatle ilgili tüm ürünleri satabilmek, shop&book yapabilmek için birden fazla API ile uğraşmak zorunda kalıyorsanız, Travelport hayatınızı önemli ölçüde değiştirir.

Travelport Universal API, tek bir API bağlantısı üzerinden GDS'ler (havayolu / araç / otel), düşük maliyetli taşıyıcılar, yüksek hızlı demiryolu, mağazacılık ve GDS dışı otel gibi birden fazla kaynaktan içerik toplar.Tek bir API sağlayarak Travelport, geliştiricilerin bir kez kodlamalarını ve birden fazla içerik kaynağına erişmelerini sağlayarak bir uygulama için pazara çıkış süresini azaltır. Travelport ile yapılan tek bir sözleşme ve üstün müşteri desteği de bu süreci kolaylaştırır.

Avantajlar ve özellikler:

  1. Çoklu API'lerin öğrenilmesi ve sürdürülmesi ile ilgili maliyetleri azaltır.
  2. Şirketlerin daha iyi içeriğe sahip ve daha zengin seyahat uygulamaları oluşturmalarını sağlar.
  3. Ürün içeriğine çoklu kaynaklardan erişim sağlar (ATPCO, Direct Connect, Low Cost Carriers).
  4. Uçtan uca iş akışlarını tamamlamak için gerekli çağrı sayısını azaltarak uygulama performansını kolaylaştırır ve iyileştirir.
  5. Seyahatle ilgili uygulamaların ortak yapılara bağlı ve standart ve güvenli bir programlama ortamı sağlayan endüstri standardı teknolojilerle teslimatını hızlandırır.

Kullanıcılar Universal API ile entegre edilmiş özellikler ve içerik ekleyerek mevcut uygulama paketlerini genişletmeyi seçebilirler. Veya kullanıcılar Universal API ile baştan sona çözüm olarak uygulayabilirler.

Universal API şeması, içerik sağlayıcıların herhangi birinde kullanılabilecek şekilde normalleştirilmiştir.

Demo Site Galileo UAPI'nin entegrasyonu ile alakalı Demoya ulaşmak için linke tıklayınız; https://demo.travelportuniversalapi.com/

 

uapi625

Özellikler

İşinizi büyütmeye hazır mısınız?

Seyahat çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için bugün temasa geçin