Whitepapers

Rekabetçi iş dünyasında, turizm sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın, en iyi olabilmek için sürekli olarak işlevlerini ve yetkinliğini geliştirmesi gerekmektedir. Travelport düşünce liderleri işinizi etkileyebilecek önemli konuları derinlemesine irdeledikleri ticari gazeteler sunmaktadır. Endüstri perspektifi ve senelerin getirdiği profesyonel bilgi birikimini birleştiren teknoloji uzmanlarımız ticari riskleri tartışarak, potansiyel çözüm ve yaklaşımlarla işlerinizin yolunda gitmesini sağlamaya çalışmaktadır.

Uçuş satınalınabilirlik zorunluluğuna işbirlikçi cevap

İnternette uçuş arayan bir yolcu da olsanız, Genel Dağıtım Sistemi (GDS) kullanan bir acente çalışanı da olsanız ekranınızda müsait görünen her uçuşa rezervasyon yapabilmeyi umarsınız. Ama endüstrinin karşı karşıya olduğu en büyük zorluk, bu her zaman geçerli mümkün değildir.Travelport "satın alınabilirlik" (bookability) terimini müsait görünen fakat rezervasyon esnasında alınamayan uçuşları tanımlamak için kullanmaktadır. Satın alınabilirlik karmaşık ve hiçbir zaman tamamen ortadan kaldırılamayacak bir sorundur. Fakat Travelport, havayolu ve acente ortaklarıyla satın alınabilirlik oranını belirgin bir şekilde artırmak için çalışmaktadır. Daha fazlasına buradan ulaşabilirsiniz.

Avrupa Seyahat Yönetimi: Sektörün güçlenmesi için fırsat ve yenilikler

Seyahat endüstrisi hiçbir zaman hareketsiz kalmadı

Travelport sponsorluğunda son PhoCusWright araştırmaları gösteriyorki kurumsal seyahat dünyası büyük ölçüde değişim göstermeye devam ediyor. Seyahat politikası, farklı yolculuk çeşitleri,  teknolojik avantajlara odaklanma söz konusu. Travelport'un artan müşteri beklentilerine yanıt verebilmek için nasıl değiştiğini görmek için tıklayınız.

Standartların ötesine geçme

Günümüzde düşük maliyetli taşıyıcılar (LLCs) havayolu sektörünün ana parçasıdır.  Esnek bağlantı düşük maliyetli taşıyıcıların içeriklerini istedikleri şekilde yönetmelerini ve dağıtmalarını sağlamaktadır.

Standartlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Travelport'un düşük maliyetli taşıyıcı teknolojisi ile  birlikte nasıl çalıştığını görebilmek için whitepaper'a ulaşabilirsiniz.

WhitepapersYazdır