Search Control Console

Yolcularınıza daha iyi bir seyahat planlama deneyimi sunun

Travelport Search Control Console, yolcularınızın tercihleri ve istekleri doğrultusunda onlara karşılık vermenizi sağlayan web tabanlı tek üründür.

Bu ürün sayesinde web sitenizdeki uçuş arama kriterlerinizi kendi eklediğiniz kurallar ile yönetebilir, yolcu profilinize göre aktarma noktası ve süresi gibi seyahat detaylarını belirleyebilirsiniz.

Günümüzde yolcular seyahatlerine uygun uçuş ararken pek çok seçenek ve bilgi ile karşılaşıyorlar. Kimi zaman kendi tercihleri ile ilgisiz olan bu bilgilerin çokluğu yolcuların bunalmasına neden olabilir.

Önemli olan alternatiflerin miktarı değil yolcunuzun tercihlerine ne kadar karşılık verdiği...

Kimi yolcularınız için yolculuk süresi önemliyken kimisi için ücret önemli olabilir. Bu örnekteki yolcu tercihlerinin farklılıkları bile bize yolcu profillerinin çeşitliliği ile ilgili bilgi veriyor. Düşününki; yolcunuz uçuş arattığı zaman yüzlerce ilgisiz alternatif listeleneceğine sadece bir düzine seyahat tercihlerine karşılık veren seçenekler listelensin.

Search Control Console sayesinde yolcularınızın tercihlerine doğru cevapları vererek müşteri sadakatini artırırken sektöre ayak uydurarak kazanç sağlayabilirsiniz.

 

Search Control ConsoleYazdır