Best Buy Plus

Sizce müşterinize en avantajlı fiyatı önderdiniz mi?

Hiç durmayan bir sektörde rekabet edebilmek ve yolcunuza en uygun ücretli seçeneği sunmak için Travelport, Best Buy Plus'ı geliştirmiştir. Bu program rezervasyonlarınızı sürekli takip eder ve fiyat düştüğü zaman sizleri mail yolu ile bilgilendirir.

Şimdi size en düşük ücreti bulduğunuza emin olabilirsiniz

Travelport ‘'Best Buy Plus‘' Galileo ve Wordspan kullanıcılarına özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Oluşturduğunuz rezervasyonları izler, henüz biletlenmemiş rezervasyonlarınızı tarayarak önceden belirlemiş olduğunuz kriterleri dikkate alarak size mail yoluyla en düşük ücretlerin yer aldığı bir rapor gönderir.

Siz nasıl isterseniz öyle çalışır

Travelport Best Buy Plus'ın size en uygun aramayı yapabilmesi için kriterleri siz belirlersiniz. Örneğin ücret arama seçeneklerini özelleştirebilir, istediğiniz opsiyon tarihini ayarlayabilir, yedek sınıfları düzenleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Best Buy Plus ile raporlarınızı da tercihlerinize göre ayarlayarak, günlük ya da aylık kazançlarınızı görüntüleyebilir aynı zamanda gönderim şeklinizi e-mail veya sms olarak belirleyebilirsiniz.

Best Buy Plus ürününün özellikleri

  • Tüm rezervasyonlarınızı takip ederek en düşük ücreti bulduğunda yeniden rezervasyon yapabilmeniz için bilgileri anında mailinize gönderir.
  • Raporlarınıza Best Buy Plus'ı tanımladığınız mobil cihazınız ile (telefon, tablet, laptop) istediğiniz her zaman ve her yerden erişebilirsiniz.
  • Best Buy Plus'ı kullanmak için kullanıcıların herhangi bir eğitim sürecine ihtiyacı yoktur.

 

 

 

 

Travelport Best Buy PlusYazdır