Jet Airways’in tüm içeriği Smartpoint’te biletlenebilecek!

<< [Tüm haberlere dön]

Jet Airways'in tüm içeriği Smartpoint'te biletlenebilecek.

66 destinasyonda günde 480'den fazla uçuş yapan Hindistan'ın önde gelen uluslararası hava yolu Jet Airways Travelport ile yaptığı uzun vadeli iş ortaklığı anlaşmasıyla tüm içeriğini seyahat sektörünün lideri Travelport ekranlarından sunma kararı aldı.

İstanbul, TR, 5 Mart: Lider ticari seyahat platformu Travelport (NYSE:TVPT) Jet Airways ile yapılan uzun vadeli iş ortaklığı anlaşması sonucu Nisan 2019'dan itibaren, 66 destinasyonda günde 480'den fazla uçuş yapan Hindistan'ın önde gelen uluslararası hava yolunun tüm içeriğini biletleyebilen sınırlı sayıdaki GDS'lerden birisi olduğunu duyurdu.

Travelport; dünyanın en hızlı büyüyen havayolu pazarı Hindistan ve Güney Asya'da %50'nin üzerinde Pazar payıyla en zengin ve ayrıcalıklı içeriği sunan lider seyahat platformudur. Jet Airways ile yapılan anlaşma Travelport'un büyüyen pazarlardaki gücünü ve ortaklık kurmadaki büyük başarısını göstermektedir. 

Travelport Smartpoint 8.2'deki Yenilikleri görmek için burayı tıklayın.

Lider ve öncü seyahat teknolojisi Travelport Smartpoint'in mükemmel müşteri deneyimi, en iyi satın alma seçenekleri ve kolay teknik eğitimle siz de verimliliğinizi arttırın, yeni yetenekler kazanın, daha sık ve saha çok havayolu içeriği satın.

Daha avantajlı Smartpoint ile farkınızı yaşatın.​