Etkinlikler

 • Açılış Gecesi
  ISTANBUL, TURKEY - Travelport, 7 trilyon dolarlık global turizm sektöründe dağıtım, teknoloji, ödeme alanlarında çözümler sunan lider turizm ticaret platformu, gelişmekte olan Türkiye turizm endüstrisinde yaptığı ve yapacağı yeni yatırımları duyurdu.

 • Ürün Tanıtım Günleri
  Travelport kullanıcılarına Türkiye’nin farklı şehirlerinde, Travelport ürünlerinin teknolojik avantajlarını ve iş güçlerini nasıl geliştirebileceklerini göstermek ve öğretmek için ürün tanıtım etkinlikleri gerçekleştirdi.

 • Travelport Sortie Akşam Yemeği
  Travelport'un 04 Eylül 2015 akşamı Sortie Kalamata Restaurant'ta düzenlemiş olduğu akşam yemeği etkinliğine acente bilet satış müdürleri ve ekiplerinin yanı sıra değerli havayolu şirketleri satış müdürleri katılım gösterdi.

 • Travtech Solutions A.Ş. Ofis Açılışı
  Travtech Solutions A.Ş. İstanbul'da yeni ofisinin açılışını gerçekleştirdi. Ofis açılışı ardından turizm sektörünün önde gelen firmalarının üst düzey yöneticilerine özel Hilton Bosphorus İstanbul'da düzenlenen özel bir öğle yemeğinde konuklarını ağırlama fırsatı buldu.

 • Travelport Teknoloji Zirvesi Evolve
  Ortadoğu seyahat endüstrisi liderleri teknoloji zirvesi Evolve’de bir araya geldiler! Lider konumdaki Ticari Seyahat Platformu Travelport, Türkiye'de yatırım yapmaya ve varlığını genişletmeye devam ediyor.

 • Travelport Ankara Akşam Yemeği
  Travelport 19 Kasım 2015 akşamı Rixos Grand Ankara'da acentelere özel bir akşam yemeği düzenledi. Ankara'da turizm sektörünün önde gelen firmalarının üst düzey yöneticilerini ve bilet departmanlarını ağırlama fırsatı bulan Travelport, etkinlik sırasında yeni ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

 • Travelport Adana Akşam Yemeği
  Travelport Galileo 04 Şubat 2016 akşamı Adana Seyhan Otel’de acentelere özel bir akşam yemeği düzenledi. Adana ve Mersin’de bulunan turizm acentelerinin bilet departmanlarını ağırlama fırsatı bulan Travelport Galileo, etkinlik sırasında yeni ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

 • Travelport Galileo Havayolu Kahvaltı Etkinliği
  Travelport Galileo 15 Mart Salı günü Grand Hyatt İstanbul’da havayollarına özel bir öğle yemeği düzenledi. 8 trilyon dolarlık global turizm sektöründe dağıtım, teknoloji, ödeme alanlarında çözümler sunan lider turizm ticaret platformu Travelport, havayollarına özel gerçekleştirdiği etkinlikte Smartpoint Rich Content & Branding ürününün havayolları hizmetlerine erişimini ve acentelere sağladığı avantajları paylaştı.

 • Travetch A.Ş. Akşam Yemeği Etkinliği
  Travtech A.Ş. / Travelport Galileo ekibi olarak olarak düzenlemiş olduğumuz akşam yemeği etkinliğinde hem güldük hem eğlendik. Tüm Travtech Solutions A.Ş. ailesine katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

 • Travelport Mersin Akşam Yemeği
  Travelport Galileo 28 Kasım Pazartesi günü Divan Mersin’de, Adana ve Mersin turizm acentelerini bir araya getiren bir akşam yemeği düzenledi. Akşam yemeğimize katılan değerli acentelerimize ve misafirlerimize teşekkür ediyoruz.

 • Travtech Solutions 2016 Sosyal Sorumluluk Projesi
  Travelport Türkiye (Travtech Solutions) Çocuklar Üşümesin projesi için sosyal sorumluluk alanında duyarlılığını gösterdi. 2016 Aralık ayında başlatılan araştırma sonucunda Doğubeyazıt /Ağrı Mehmet Akif Ersoy ilk ve ortaokuluna ihtiyaç sahibi toplamda 235 çocuk için kışlık mont ve bot yardımı yapıldı.