Travelport Ürün Lansmanı

<< [Tüm haberlere dön]

Travelport, 24 Mayıs Çarşamba günü Grand Hyatt İstanbul'da turizm acentelerini kahvaltı organizasyonunda bir araya getirdi.

Karma Drama sahnesi oyuncularının katılımı ile sürprizlerle dolu gerçekleştirilen performans ile ürün lansmanını yapan Travelport, sektörde bir ilke imza attı.

Travelport Galileo Genel Müdürü İbrahim Köymen; katılımdan ve ürünlere olan ilgiden dolayı memnun olduklarını dile getirdi. Köymen konuşmasında "Karma Drama sahnesi oyuncuları ile birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz ürün sunumu etkinliğimizde sektörde bir ilke imza atarak, seyahat pazarını nasıl yeniden tanımladığımızı değerli dostlarımız ile paylaşma fırsatı yakaladık" dedi.

Kahvaltı etkinliğimize katılan değerli acentelerimize ve misafirlerimize teşekkür ediyoruz.

Travelport Hakkında  (www.travelport.com)

8 trilyon dolarlık global turizm sektöründe dağıtım, teknoloji, ödeme alanlarında çözümler sunan lider ticari seyahat platformu Travelport, 180 ülkede yaklaşık 3,700'ün üzerinde çalışanıyla ve 2.2 milyar dolar 2015 yılı net geliriyle faaliyet göstermektedir. Travelport kapsamında sunulan:

  •          Ticari Seyahat Platformu; dünyanın önde gelen seyahat sağlayıcılarını online ve offline seyahat acenteleri ile B2B alanında buluşturarak ticareti kolaylaştıran bir ticari seyahat platformudur. Ek olarak alanındaki uzmanlığı ile turizm hizmet sağlayıcılarının rezervasyonlarını etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirme ihtiyacını karşılamak için özel B2B ödeme çözümü sunmaktadır.
  •          Teknoloji hizmetleri; havayollarına sunduğu kritik IT hizmeti, örneğin satış, biletleme, kalkış kontrol sistemleri ve diğer çözümler ile maliyetleri azaltmakta ve ana iş kolunda rekabet edebilmek üzere tasarlanmış teknoloji servisleri sunmaktadır.

Genel merkezi Langley İngiltere'de olan Travelport yakın zamanda New York Menkul Kıymetler Borsasında "TVPT" sembolü ile halka arzını tamamlamıştır.