Travelport Konya acentelerini ziyaret etti

<< [Tüm haberlere dön]

8 trilyon dolarlık global turizm sektöründe dağıtım, teknoloji, ödeme alanlarında çözümler sunan lider ticari seyahat platformu Travelport, 20 Şubat 2017 tarihinde Konya'da bulunan turizm acenteleri ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Türsab Konya BYK Başkanı Sayın Kazım Yanar'ın da katılımı ile yemek boyunca acenteler ile yapılan görüşmelerde sektörel değerlendirmeler yapılırken, Travelport'un yeni ürünleri hakkında da bilgilendirme yapıldı.

Travelport Genel Müdürü İbrahim Köymen: "Geçtiğimiz yılda olduğu üzere 2017 yılında da Anadolu'da bulunan acentelerimizi düzenli olarak ziyaret etmeye devam edeceğiz. İlk etapta Anadolu turumuza Konya'dan başladık. Taşıdığı derin tarihi geçmişi ile pek çok kültür ve medeniyete beşiklik eden Konya, turizm açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Konya'da bulunan acentelerimiz ile çok güçlü bir bağımız var" diye belirtti. İbrahim Köymen konuşmasına "Acentelerimiz ile yapmış olduğumuz görüşmede halihazırda devam eden büyük işbirliklerimizi daha da kuvvetlendiriyor olacağız" diye ekledi.