Travelport Galileo / Emirates Havayolu Workshop

<< [Tüm haberlere dön]

Travelport Galileo olarak Emirates Havayolunun Şişli ofisinde 22 Mart Çarsamba günü gerçekleştirmiş olduğumuz etkinliğe Galileo acenteleri tarafından önemli katılım sağlandı. Gerçekleştirilen workshopta Emirates Havayolu ek hizmetlerini, ulaşım ve satın alma kolaylıklarını siz değerli acentelerimize Zengin İçerik (RCB) ekranlarımız üzerinden uygulamalı olarak paylaşma fırsatı yakaladık.

Emirates Havayolu ev sahipliği ile gerçekleştirmiş olduğumuz workshopta, Emirates Havayolu kişisel seyahatleriniz, iş seyahatleriniz, grup seyahatleri ve daha fazlası için 2017 yılında acentelere ve yolculara özel sunduğu özellik ve ayrıcalıklarını tanıttı. Emirates tarafından gerçekleştirilen sunumda sadakat programları, yeni destinasyonlar, havalimanı hizmetleri ve müşteri deneyimleri paylaşılırken acentelerimizden gelen sorulara örnekler ile yanıtlar verildi.

Travelport Genel Müdürü İbrahim Köymen konuşmasında "Sürekli artan ürün yelpazemiz ile kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına yönelik daha fazla içerik, daha fazla özellik taşıyan Smartpoint ile kullanıcılara benzersiz kolaylıklar sağlıyoruz. Smartpoint sistemi içerisinde var olan Zengin İçerik ürünümüzün avantajları ile acenteler müşterilerine tüm havayolu içeriğini tek bir ekran üzerinden satabiliyorlar. Emirates Havayolu tüm GDS'ler içerisinde ilk ve tek olarak sadece Smartpoint Zengin İçerik ailesine üyedir. Bunu siz değerli acentelerimiz ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyor ve Emirates Havayoluna bizlere ev sahipliği yaptığı için teşekkür ediyoruz."dedi.

 

Emirates Havayolu Türkiye Satış Müdürü Deniz Sümerpalazoğlu konuşmasında "Emirates Türkiye olarak Travelport işbirliği içinde gerçekleştirdiğimiz bu verimli çalışma ile Seyahat Acentesi dostlarımıza Havayolumuzun son yeniliklerini, genel ürün yelpazemizi ve servislerimizin Travelport'un Smartpoint adı altındaki Zengin İçerik yapısı içinde entegrasyonunu sunmaktan büyük mutluluk duyduk. Smartpoint aracılığı ile acente dostlarımız müşterilerine sunabilecekleri bilgileri daha kompakt ve rafine bir biçimde aktarabiliyor olacaklar. Artık müşterilerine verecekleri hizmetlerin sadece bir uçak biletinden öte, zengin bilgi içerikli olduğunu görecek ve sunabilecekler. Dolayısı ile bu hizmetle piyasada fark yaratabilecekler. Yeni başlayan ATH-EWR uçuşlarımız beraberinde genişleyen ucuş ağımız ve hizmetlerimizi Travelport aracılığı ile evrensel bir yapıda sunma imkânı yakalamış olmak bizleri fazlası ile memnun ederken, yeni inovasyonlara hazırlanan Travelport'un bir çalışma ortağı ve havayolu olarak bu güzel çalışmayı gerçekleştirmiş olmaktan dolayı çok mutluyuz"diye belirtti.

   
Hem GDS, hem Havayolu hemde acenteler açısından başarılı ve verimli geçen etkinliğimize katılan tüm değerli acentelerimize teşekkür ediyoruz.