Travelport ATM 2016'da

<< [Tüm haberlere dön]

 

8 trilyon dolarlık global turizm sektöründe dağıtım, teknoloji, ödeme alanlarında çözümler sunan lider turizm ticaret platformu Travelport, 24 – 27 Nisan tarihleri arasında Dubai'de gerçekleşen ATM'de yaptığı yeni yatırımları ve ürünlerini duyurdu. Fuar boyunca acenteler ile yüzyüze yapılan görüşmelerde yeni ürünlerin tanıtımları gerçekleştirildi.

Travelport Türkiye Genel Müdürü İbrahim Köymen, fuar esnasında yaptıkları görüşmelerin çok verimli geçtiğini ve katılımdan dolayı memnun olduklarını dile getirdi. Köymen "Bu yıl 23.sü düzenlenen Arabian Travel Market Fuarı'nda ürünlerimizi, online ve ofline taraftaki yeniliklerimizi uzun uzun anlatma imkanı bulduk. Giderek artan acente ağımıza yenilerini eklemekten dolayı mutluyuz" diye ekledi.

Ticari Seyahat Platformu; dünyanın önde gelen seyahat sağlayıcılarını online ve offline seyahat acenteleri ile B2B alanında buluşturarak ticareti kolaylaştıran bir ticari seyahat platformudur. Ek olarak alanındaki uzmanlığı ile turizm hizmet sağlayıcılarının rezervasyonlarını etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirme ihtiyacını karşılamak için özel B2B ödeme çözümü sunmaktadır.

Teknoloji hizmetleri; havayollarına sunduğu kritik IT hizmeti, örneğin satış, biletleme, kalkış kontrol sistemleri ve diğer çözümler ile maliyetleri azaltmakta ve ana iş kolunda rekabet edebilmek üzere tasarlanmış teknoloji servisleri sunmaktadır.

Genel merkezi Langley İngiltere'de olan Travelport yakın zamanda New York Menkul Kıymetler Borsasında "TVPT" sembolü ile halka arzını tamamlamıştır.