NART TOUR, GDS tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

<< [Tüm haberlere dön]

 

NART TOUR, GDS tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

Yurt içi ve yurt dışı otel satışlarının yanı sıra tur hizmetleri, uçak bileti satışı ve vize hizmetleri konusunda uzman kadrosu ile 22 yıldır İstanbul'da hizmet veren NART TOUR, Travelport Galileo ile imzalamış olduğu 5 yıllık sözleşmeye istinaden, Travelport Galileo GDS sistemini kendi sistemlerine entegre ederek kullanıcılara daha hızlı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

NART TOUR Genel Müdürü Setenay ŞEN AZGIT: "Travelport Galileo ile yaptığımız iş birliği ile çalışmakta olduğumuz kurumsal şirketlere ve bünyemize katılacak yeni acetenlere daha hızlı ve etkili bir hizmet veriyor olacağız. Ayrıca web sitemiz üzerinden kullanıcılara zamandan tasarruf etmelerinin yanı sıra ekonomik uçak bileti alternatifleri sunuyor olacağız." diye belirtti. Setenay ŞEN AZGIT; "Uzun vadeli ve yapıcı olan bu iş birliği ile başarımızı artıracağımıza inanıyoruz" diye ekledi.

Travelport Galileo Genel Müdürü İbrahim Köymen ise, NART TOUR ile yapmış oldukları anlaşmaya istinaden hem Türkiye'de hem de yurt dışı pazarında bilet satış hacimlerinin genişleyeceği için memnun olduklarını dile getirdi. "Yeni ürünümüz olan Galileo e-line ile NART TOUR'u 7/24 olarak desteklemeyi hedeflediğimizi belirtmek isteriz." diye ekledi.

 

Travtech Solutions Hakkında:

Travtech Solutions, Travelport'un ulusal dağıtım şirketidir. Travtech Solutions, Galileo ve Wordspan gibi zengin havayolu, otel, araç kiralama içeriklerine sahip, mevcut yenilikçi ürün ve servisleri ile Türkiye'nin ve dünyanın her yerinde seyahat acenteleri ile bağlantı kurmaktadır. Türkiye'deki müşterileri için en son teknoloji, yenilikçi ürünler ve benzersiz müşteri hizmetleri dahil olmak üzere bir dizi faydalar sunmaktadır. Bu faydalar yerel acente destek ekibi ve Travelport danışmanları tarafından desteklenerek, iş ve eğlence sektörü, online seyahat acenteleri, seyahat yönetim şirketleri ve konsolidatör firmalarının hızla büyümesine yardımcı olmaktadır.

Travelport Hakkında  (www.travelport.com)

8 trilyon dolarlık global turizm sektöründe dağıtım, teknoloji, ödeme alanlarında çözümler sunan lider ticari seyahat platformu Travelport, 180 ülkede yaklaşık 3,700'ün üzerinde çalışanıyla ve 2.2 milyar dolar 2015 yılı net geliriyle faaliyet göstermektedir. Travelport kapsamında sunulan:

  •          Ticari Seyahat Platformu; dünyanın önde gelen seyahat sağlayıcılarını online ve offline seyahat acenteleri ile B2B alanında buluşturarak ticareti kolaylaştıran bir ticari seyahat platformudur. Ek olarak alanındaki uzmanlığı ile turizm hizmet sağlayıcılarının rezervasyonlarını etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirme ihtiyacını karşılamak için özel B2B ödeme çözümü sunmaktadır.
  •          Teknoloji hizmetleri; havayollarına sunduğu kritik IT hizmeti, örneğin satış, biletleme, kalkış kontrol sistemleri ve diğer çözümler ile maliyetleri azaltmakta ve ana iş kolunda rekabet edebilmek üzere tasarlanmış teknoloji servisleri sunmaktadır.

Genel merkezi Langley İngiltere'de olan Travelport yakın zamanda New York Menkul Kıymetler Borsasında "TVPT" sembolü ile halka arzını tamamlamıştır.