Mika Tur, GDS tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

<< [Tüm haberlere dön]

Mika Tur, GDS tercihini Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile duyurdu!

Mika Tur, Travelport Galileo ile yaptığı sözleşme ile bundan sonra yapacakları tüm biletlemelerini sadece Galileo üzerinden gerçekleştireceklerini duyurdu. Yapılan anlaşma ile Mika Tur, hem offline hemde online ortamda daha esnek ve verimli olması sebebi Travelport Galileo GDS sistemini kendi sistemlerine entegre ederek kullanıcıllarına daha hızlı hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Mika Tur Uçak Ürün Direktörü Taylan Karaca , bundan sonra tüm biletlemelerini Travelport Galileo üzerinden yapacaklarını iletti. "Müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutan kadromuz ile birlikte daha yenilikçi ve aktif olarak çalışmaya devam edeceğiz. Ayrıca TatilBudur.com üzerinden bireysel hizmetlerden kitle turizmine kadar turizmde tüm ürün çeşitleriyle Travelport Galileo sayesinde daha hızlı hizmet vereceğiz." diye belirtti.

Travelport Galileo Genel Müdürü İbrahim Köymen ise, yüksek hizmet kalitesi ile yolcularına çözümler sunan Mika Tur ile bu anlamlı işbirliği içerisinde olmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını dile getirdi.

Travtech Solutions Hakkında:

Travtech Solutions, Travelport'un ulusal dağıtım şirketidir. Travtech Solutions, Galileo ve Wordspan gibi zengin havayolu, otel, araç kiralama içeriklerine sahip, mevcut yenilikçi ürün ve servisleri ile Türkiye'nin ve dünyanın her yerinde seyahat acenteleri ile bağlantı kurmaktadır. Türkiye'deki müşterileri için en son teknoloji, yenilikçi ürünler ve benzersiz müşteri hizmetleri dahil olmak üzere bir dizi faydalar sunmaktadır. Bu faydalar yerel acente destek ekibi ve Travelport danışmanları tarafından desteklenerek, iş ve eğlence sektörü, online seyahat acenteleri, seyahat yönetim şirketleri ve konsolidatör firmalarının hızla büyümesine yardımcı olmaktadır.

Travelport Hakkında  (www.travelport.com)

8 trilyon dolarlık global turizm sektöründe dağıtım, teknoloji, ödeme alanlarında çözümler sunan lider ticari seyahat platformu Travelport, 180 ülkede yaklaşık 3,700'ün üzerinde çalışanıyla ve 2.2 milyar dolar 2015 yılı net geliriyle faaliyet göstermektedir. Travelport kapsamında sunulan:

  •          Ticari Seyahat Platformu; dünyanın önde gelen seyahat sağlayıcılarını online ve offline seyahat acenteleri ile B2B alanında buluşturarak ticareti kolaylaştıran bir ticari seyahat platformudur. Ek olarak alanındaki uzmanlığı ile turizm hizmet sağlayıcılarının rezervasyonlarını etkili ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirme ihtiyacını karşılamak için özel B2B ödeme çözümü sunmaktadır.
  •          Teknoloji hizmetleri; havayollarına sunduğu kritik IT hizmeti, örneğin satış, biletleme, kalkış kontrol sistemleri ve diğer çözümler ile maliyetleri azaltmakta ve ana iş kolunda rekabet edebilmek üzere tasarlanmış teknoloji servisleri sunmaktadır.

Genel merkezi Langley İngiltere'de olan Travelport yakın zamanda New York Menkul Kıymetler Borsasında "TVPT" sembolü ile halka arzını tamamlamıştır.