Travelport Ankara Ofisini Hizmete Açtı

<< [Tüm haberlere dön]

1994 yılından beri seyahat sektörüne kesintisiz hizmet veren Travelport, 18 Nisan 2018 tarihinde, sektör profesyonellerinin katılımı ile Ankara bölge ofisinin resmi açılışı gerçekleştirdi.

Travelport Genel Müdürü İbrahim Köymen, "Ankara ofisimizin açılışını siz değerli dostlarımızla gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Ekibimiz her geçen gün büyüyor.

İstanbul'dan sonra, Anadolu Bölge Müdürümüz Bora Fıstıkoğlu ve ekibi ile acentelerimize Ankara'da da ofisimizle hizmet vereceğiz. Seyahat sektöründe çok önemli bir öneme sahip olan Başkentimizdeki yeni ofisimizle birlikte hem mevcut acentelerimize çok daha yakın olup ihtiyaç duydukları her an yanlarında olacağız, hem de Travelport ile çalışmak isteyen diğer tüm acentelere ürün ve hizmetlerimizi hızlı ve kesintisiz bir şekilde sunabileceğiz. Ofisimiz şehrin en işlek ve tanınan bölgelerinden Bestekar Sokakta olup tüm acentelerimiz istedikleri an ziyaretimize gelebilirler.

Sektörümüzün değerli paydaşları seyahat acentelerimize, AnadoluJet ailesine, THY Ankara Satış Müdürlüğü ve THY GDS Müdürlüklerine bu mutlu günümüzde katılımları ile bizleri onurlandırdıkları için teşekkür ederiz.