Atlasglobal Hava Yolları ve Travelport çok yıllı içerik ve ticari satış sözleşmesini yeniliyor

<< [Tüm haberlere dön]

Atlasglobal Travelport ile anlaşma yeniledi

Dubai, 15 Ekim 2019: 

Lider ticari seyahat platformu Travelport, Atlasglobal Hava Yolları ile uzun vadeli "zengin içerik ve merchandising" anlaşması yaptı.

Süregelen anlaşmanın uzatılması kapsamında Travelport 68.000'den fazla Travelport bağlantılı acenteye hizmet vererek Atlasglobal Hava Yollarını desteklemeye devam edecek. Atlasglobal'in tüm içeriği; uçuş arama, rezervasyon, biletleme işlemlerini gerçek zamanlı Smartpoint üzerinden gerçekleştirebilecek.

Yenilenen anlaşma hakkında yaptığı açıklamada, Travelport Ticari Havacılık Kidemli Başkan Yardımcısı Chirs Ramm; "Bu birliktelik çözümlerimizin pazarda gördüğü ayrıcalıklı değeri kanıtlamakta dolayısıyla, Atlasglobal Hava Yolları ile süregelen anlaşmamızı yenilemekten çok memnunuz.  Geniş acente ağımız ve eşsiz merchandising teknolojimizle büyümelerini en üst düzeyde desteklemeyi dört gözle bekliyoruz."dedi.Atlasglobal Hava Yolları Ticaretten Sorumlu Genel Müdür yardımcısı Nevzat Arşan şunları söyledi: "Güzergâh ağımızı Avrupa ve MENA bölgesi genelinde düzenli olarak genişlettiğimiz için, müşterilerimizin uçuşlarımızı kolayca biletlemeleri bizim için çok önemli. Travelport ile müşterilerimizin nerede oldukları önemli değil çünkü Travelport'un "zengin içerik ve merchandising" hizmeti ile Atlasglobal Hava Yolları hakkında daha fazla bilgiyi kolay ve etkili edinebiliyorlar. Travelport'un küresel ağından yararlanmaya devam etmenin kendileri için mükemmel bir deneyim olacağını ifade etti. " Travelport Hava Yolu Orta Doğu, Afrika, Türkiye ve Pakistan Bölge Başkanı David Gomes ise; "Atlasglobal Havayolları'nın bize duydugu güvenden çok memnunuz. Geniş acente ağımız ve eşsiz merchandising teknolojimizle büyümelerini daha da desteklemeyi dört gözle bekliyoruz." dedi.

Atlasglobal Hava Yolları, Travelport'un "zengin içerik ve merchandising" aracını kullanan dünya çapındaki 275 havayolundan biri olmaya devam edecektir. Bu, seyahat acentelerine, zengin içerik fiyatlarını arama ve rezervasyon yaparken grafiksel olarak üstün bir deneyim ve ek tekliflere daha fazla erişimi sağlayan bir Travelport hizmetidir.